Wydarzenia
Data obowiązywania: 08.11 - 22.11.2019

Szkolny ryjek

Tradycyjnie jak co roku, zapraszamy wszystkie chętne osoby do udziału w konkursie kabaretowym, pt.: „Szkolny Ryjek”, którego finał odbędzie się 22 listopada 2019 roku o godzinie 10.00 w naszej galerii.

Jest o co walczyć, gdyż w puli nagród znajdą się: głośniki bezprzewodowe JBL dla uczniów ze zwycięskich drużyn, wejściówki dla zwycięskiej klasy do Parku Rozrywki w Ochabach, wejściówki na projekt: KINO-SZKOŁA w Teatrze Ziemi Rybnickiej.

Dodatkowo, szkoła zwycięskiej drużyny otrzyma voucher o wartości 1000zł!

Szkolny Ryjek to konkurs związany z Rybnicką Jesienią Kabaretową, przy okazji, której chcielibyśmy zaktywizować uczniów i zaprosić ich do wspólnej zabawy.

Zapraszamy zarówno solistów jak i grupy (maksymalnie 6 osób). Uczestnikami mogą być uczniowie klas 4-8. Zadaniem uczniów jest zaprezentowanie przed publicznością oraz jury w dniu finału konkursu, występu w postaci scenki o charakterze humorystycznym. Forma prezentacji jest dowolna, może to być na przykład monolog, piosenka lub skecz. Najważniejsze, aby występy były zabawne oraz cieszyły swą oryginalnością i ciekawą puentą. Konkurs będzie dla dzieci dobrą zabawą, a dla szkoły możliwością ciekawego zorganizowania czasu dla podopiecznych.

Występy uczniów będą oceniane przez Jury w składzie: Abelard Giza, Małgorzata Czyżycka z Kabaretu CIACH oraz Jarosław Cyba z Kabaretu DNO

Swój udział można zgłosić wysyłając wypełnioną Kartę Zgłoszeniową, do pobrania TUTAJ, na adres:

biuro@merlinbtl.pl. Zgłoszenia można przesyłać do 18 listopada (poniedziałek).

Liczba uczestników jest ograniczona.