Wydarzenia
Data obowiązywania: 11.02 - 07.02.2022

ODLOTOWE WALENTYNKI, CZYLI MOC ATRAKCJI W FOCUS PARK!

W naszym centrum wkrótce zapanuje walentynkowy klimat! Już w najbliższy weekend 11-12 lutego rusza akcja z wyjątkowymi upominkami – w sam raz na prezent dla ukochanej osoby, a fani podniebnych wrażeń będą mieli szansę zawalczyć w konkursie o wyjątkową nagrodę – lot balonem! To będzie tydzień pełen wrażeń!

Miłość można okazać na wiele sposobów! Jak to zrobić? Czasami wystarczą tylko drobne gesty, np. w postaci walentynkowego prezentu. Takie upominki, a dokładniej balony w kształcie napisu LOVE, będzie można odebrać w Focus Park już w najbliższy weekend 11-12 lutego, w godzinach od 13:00 do 19:00. Wystarczy w tych dniach zrobić zakupy za min. 70 zł (na jednym paragonie), zarejestrować dowód zakupu w punkcie obsługi akcji (parter galerii) i gotowe! Dodatkową atrakcją dla wszystkich odwiedzających nasze centrum bezie romantyczna ścianka, na tle której będzie można uwiecznić ten wyjątkowy dzień wspólnym zdjęciem z drugą połówką!

Ponadto na naszym profilu na Facebooku trwa konkurs, w którym niezwykłą nagrodą jest…lot balonem! To jedyna w swoim rodzaju okazja do wybrania się w romantyczną podniebną podróż z ukochaną osobą.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co zrobić aby zdobyć tę wyjątkową nagrodę, koniecznie zajrzyj do Regulaminu Konkursu, który znajdziesz TUTAJ.