Wydarzenia
Data obowiązywania: 01.07.2022

Najlepsi żużlowcy Europy w Focus Park!

W Rybniku emocje sięgają zenitu – Tauron Speedway Euro Championship 2022 zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak mistrzowie zmierzą się na rybnickim stadionie i zapewnią nam ogromną dawkę sportowych emocji, najpierw pojawią się w Focus Park! Mikkel Michelsen i Janusz Kołodziej –  wyjątkowe spotkanie  już w najbliższy piątek 1 lipca!

Prezentacja pucharu Indywidualnych Mistrzostw Europy Tauron SEC, spotkanie z aktualnym mistrzem Europy Mikkelem Michelsenem oraz stałą „dziką kartą” cyklu SEC Januszem Kołodziejem, a także możliwość zobaczenia z bliska motocyklu żużlowego – to tylko kilka atrakcji, które Focus Park zaplanował na najbliższy piątek. Już 1 lipca od godz. 17:00 kibice żużla będą mogli wpaść do rybnickiego centrum handlowego i spotkać się ze swoimi idolami, których do tej pory podziwiali tylko na torze lub ekranie.

Podczas eventu będzie można:

  • wziąć udział w quizach z atrakcyjnymi nagrodami w postaci gadżetów SEC,
  • porozmawiać i zdobyć autograf od jednego z mistrzów żużlowych,
  • zobaczyć na własne oczy motocykl żużlowy,
  • zrobić sobie zdjęcie z pięknymi ambasadorkami SEC Girls i z pucharem Mistrzostw Europy Tauron SEC, który już w najbliższy weekend trafi w ręce zwycięzcy.

Dla fanów ROW Rybnik przygotowaliśmy na naszym FanPage’u na Facebooku konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania 4 podwójne bilety na Tauron Speedway Euro Championship 2022, który odbędzie się na stadionie ROW-u Rybnik 2 lipca. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni podczas piątkowego eventu!

Ale to nie wszystko! W trakcie trwania eventu możliwy będzie również zakup biletu na sobotni Tauron Speedway Euro Championship 2022 – czterorundowy cykl turniejów, w którym zawodnicy zmierzą się o tytuł najlepszego żużlowca Europy i awans do cyklu FIM Speedway Grand Prix. W Focus Park Rybnik zapowiada się piątek pełen sportowych emocji!