Wydarzenia
Data obowiązywania: 01.03 - 08.03.2022

FOCUS PARK USKRZYDLA KOBIETY!

Są silne, odważne i pewne siebie – takie właśnie są kobiety! Choć do 8 marca pozostało jeszcze kilka dni, już rozpoczęliśmy wielkie świętowanie. Z tej okazji, przygotowaliśmy nie lada niespodzianki, które z pewnością uskrzydlą wszystkie Panie!

Kobiety są dla nas niezwykle ważne! Każdego dnia podziwiamy je za odwagę, cierpliwość, a także upór i determinację w trudach codziennego życia. Na co dzień spełniają się w wielu rolach odnajdując w nich radość i pasję. Z myślą o nich, zaplanowaliśmy wyjątkową akcję, która właśnie wystartowała w naszym centrum.

Od 1 marca na parterze naszej galerii zostały ustawione gigantyczne skrzydła, na tle których zgodnie z ideą, która przyświeca całej akcji, do 8 marca będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dodatkowo w tych dniach na naszym profilu na Facebooku ruszył konkurs, w którym do wygrania jest nagroda główna oraz nagroda publiczności w postaci kart podarunkowych na zakupy o wartości 500zł oraz 300zł! Co zrobić, aby je zdobyć? Wystarczy zrobić sobie kreatywne zdjęcie na tle skrzydeł i opublikować je pod postem konkursowym wpisując: #FocusUskrzydla.

Ale to nie wszystko! W Dzień Kobiet, 8 marca, z kolei na Instagramie Focus Park odbędzie się dodatkowa akcja. Każda z Pań, która tylko w tym dniu zrobi sobie zdjęcie na tle skrzydeł i opublikuje je oznaczając profil Focusa będzie mogła odebrać oryginalną torbę z motywem skrzydeł!

Regulamin konkursu TUTAJ.