Wydarzenia
Data obowiązywania: 21.02 - 26.02.2022

FOCUS NA FERIE Z PANEM KLEKSEM!

Ferie zimowe w mieście? Tylko z Bajką Pana Kleksa w Focus Park! Zaczarowane krainy, moc atrakcji i mnóstwo kreatywnych zajęć – to tylko kilka niespodzianek, które przygotował dla wszystkich słynny czarodziej Pan Kleks. Akcja potrwa do najbliższej soboty 26 lutego, a wszystkie zajęcia są bezpłatne.

Ferie zimowe trwają w najlepsze, a wraz z nimi…wspólna zabawa z Panem Kleksem w Focus Park! W ramach akcji dla najmłodszych przygotowaliśmy aż sześć tematycznych stanowisk zlokalizowanych na pierwszym piętrze naszego centrum:

  • Ostatni Rezerwat Przyrody: Ekologiczne warsztaty Twórcze
  • Planeta Mango: Eksperymenty Naukowe
  • Kraina Bajdocji: Bajkowe Konstrukcje
  • Kraina Szpaka Mateusza: Warsztaty teatralne, teatr cieni
  • Gra w kalambury oraz zabawy z tańcem i muzyką

Bezpłatne animacje odbywają się codziennie w godz. 13:00 – 19:00, z możliwością wcześniejszej rezerwacji miejsca. Dodatkowo, każdy z uczestników atrakcji ma szansę zdobyć piegi Profesora Ambrożego Kleksa, aby poczuć klimat bajki i wczuć się w zabawę, a na sam koniec odebrać DYPLOM ukończenia warsztatów.

Brak wolnego czasu na zakupy? Bez obaw! Animatorzy z Bajki Pana Kleksa zapewnią wszystkim dzieciom kreatywne zajęcia i świetną zabawę, podczas gdy rodzice będą mogli pozwolić sobie na spokojne zakupy w Focus Park!

Ale to nie wszystko! 21 lutego na naszym profilu na Facebooku pojawił się wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania są 4 rodzinne bilety do Bajki Pana Kleksa w Katowicach. Co zrobić, aby je zdobyć? Wystarczy opublikować pod postem konkursowym zdjęcie z warsztatów, na którym uczestnicy pokażą jak spędzają czas i czego nowego się nauczyli.

Regulamin konkursu TUTAJ.