Wydarzenia
Data obowiązywania: 01.04 - 30.04.2022

FOCUS NA 4 ŁAPY

Kwiecień – to wyjątkowo PSYjacielski miesiąc w Focus Park Rybnik! Miłośnicy psiaków do końca miesiąca mogą podziwiać wystawę zdjęć podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Rybniku. A 30 kwietnia wziąć udział w niezwykłym evencie, który będzie również niepowtarzalną okazją do spędzenia wspólnego czasu ze swoim czworonogiem w naszym centrum!

PSYgarnij Psyjaciela – autorska wystawa fotograficzna 1-30 kwietnia

Dlaczego warto adoptować zwierzaki? Odpowiedź jest całkiem prosta! Psiaki to cudowni przyjaciele, bez których niektórzy nie wyobrażają sobie życia. Celem wystawy jest popularyzacja adopcji zwierząt, a jej bohaterami są podopieczni Schroniska dla Zwierząt w Rybniku. Fotografie piesków przez cały miesiąc będą zdobić 1 piętro galerii, gdzie – zgodnie z ideą fotografa Macieja Gapińskiego – prezentują się w sposób naturalny i prawdziwy – tak, aby jak najlepiej oddać swój charakter, wizerunek i emocje. Przechadzając się między portretami merdających wielbicieli kanapy, możecie zapoznać się z ich opisem oraz, co ważne, zapamiętać (a najlepiej zapisać!) imię wybranka. Na wystawie znajdują się także niezbędne informacje na temat procesu adopcyjnego psiaków, warto się z nimi zapoznać zanim zdecydujecie się na spotkanie ze swoim przyszłym PSYjacielem.

Focus na 4 ŁAPY – wyjątkowy PSI event – 30 kwietnia

W ostatni dzień kwietnia, mieszkańcy Rybnika będą mogli zaplanować wizytę do Focus Park wraz ze swoim psim pupilem, na których czekać będzie ogrom niespodzianek! Wśród przygotowanych atrakcji pojawią się:

  1. punkt foto, w którym nasz fotograf uwieczni Twojego pupila
  2. stanowisko z chustami dla czworonożnych przyjaciół z możliwością ich spersonalizowania poprzez nadruk imienia
  3. mini targi – spotkanie z lokalnymi wystawcami, którzy zaprezentują m.in. przepiękne akcesoria dla pupilów i pyszne smakołyki, a także udzielą porad behawiorystycznych i groomerskich,
  4. zbiórka darów na rzecz schroniska w Rybniku – każdy z odwiedzających może przynieść ze sobą karmę dla psiaków, smycze, zabawki itp.
  5. bezpłatne szczepienia zwierzaków zorganizowane we współpracy z lokalnym gabinetem weterynaryjnym (przy głównym wejściu do galerii – od strony ulicy Rynkowej)

Zapraszamy wszystkich właścicieli psiaków, którzy chcą wziąć udział w niezwykłej akcji i przy okazji wybrać się na wspólne zakupy ze swoim pupilem. O możliwości wejścia do danego sklepu z czworonożnym przyjacielem poinformuje Was odpowiednia naklejka na witrynie.

Mój PSYjaciel pies – konkurs na Facebooku

Ale to nie wszystko! Na Facebooku Focus Park Rybnik w dniach 18-24 kwietnia odbędzie się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Co zrobić, aby je zgarnąć? Wystarczy wstawić pod postem konkursowym zabawne zdjęcie swojego czworonożnego przyjaciela.  Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody!