Wydarzenia
Data obowiązywania: 01.06.2022

Dinozaury przejmują FOCUS PARK!

Podróż do świata niezwykłych dinozaurów? Z Focus Park to możliwe! Już 1 czerwca nasze centrum zamieni się w legendarny Park Jurajski. Na najmłodszych czekają m.in. warsztaty paleontologiczne, konkursy z nagrodami, a także spotkanie z najsłynniejszymi bohaterami Parku. Zapowiada się wyjątkowy Dzień Dziecka!

Zbliżający się Dzień Dziecka w Focus Park to prawdziwe święto wszystkich małych miłośników legendarnego Parku Jurajskiego! Już 1 czerwca zawitają do nas bohaterowie słynnego hitu kinowego, którego kolejna część wkrótce pojawi się na srebrnym ekranie Multikina w Focus Park.

Z tej okazji w godz. 12:00-20:00 zaplanowaliśmy liczne atrakcje, a wśród nich pojawią się:

  1. Wyjątkowa wystawa w formie plansz 3D z ogromnymi dinozaurami w roli głównej, które będzie można zobaczyć tylko przez specjalne okulary.
  2. Niezwykle realistyczne modele dinozaurów, które mimo groźnego wyglądu z chęcią zapozują do wspólnego zdjęcia.
  3. Spotkanie z Velociraptorem i T-Rexem – najsłynniejszymi gadami z Parku Jurajskiego, które powitają wszystkich przybyłych na miejsce.
  4. Jurajska strefa zabaw Mattel i warsztaty paleontologiczne, które z pewnością zainteresują przyszłych badaczy wykopalisk.
  5. Liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!

A tuż przed wyjątkowym Dniem Dziecka na naszym Fanpage’u na FB w dniach 23-31.05 odbędzie się konkurs. Dla trzech zwycięzców przygotowano zestawy filmowych gadżetów i podwójne zaproszenia do Multikina na film Jurassic World Dominion. Fani kultowej opowieści o prehistorycznych gadach będą zachwyceni!

Zapraszamy do zabawy!