2.06-30.06.2025
W czerwcu w kinach sieci Multikino na widzów czeka aż sześć kultowych produkcji! W repertuarze będzie można znaleźć filmy, które trzeba zobaczyć na wielkim kinowym ekranie – „Blade: Wieczny łowca”, „Monty Python i święty Graal”, „Blade: Wieczny łowca II”, „Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły”, „Harry Potter i kamień filozoficzny” oraz „Prosta historia”. Bilety na pokazy można już nabyć w kasach kin, na stronie internetowej www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.
Czerwiec w kinach sieci Multikino będzie obfitował w pokazy kinowych klasyków w ramach cyklu „Kultowe Kino z Lottto”. Widzowie będą mogli zobaczyć 2 i 8 czerwca pierwszą część „Blade: Wieczny łowca”, a drugą 9 i 15 czerwca. Ponadto na ekrany 7 i 23 czerwca powróci „Monty Python i święty Graal”. 16 i 21 czerwca będzie można zobaczyć „Piratów z Karaibów: Klątwę Czarnej Perły” z 2003 roku. 28 czerwca w Multikinach zostanie wyświetlony „Harry Potter i kamień filozoficzny”, 30 czerwca „Prosta historia” z 1999 roku w reżyserii Davida Lyncha.
Cykl „Kultowe Kino” to coś więcej niż seans filmowy. To lekcja historii, warsztat artystyczny, sesja terapeutyczna i okazja do budowania więzi społecznych, wszystko w jednym. Dla widzów, którzy szukają głębszego sensu i autentycznych doświadczeń, Multikino oferuje unikalną wartość, która może wzbogacić ich rozumienie świata i samych siebie.
Bilety na „Kultowe Kino” są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Dane kontaktowe
tel: 552 736 430 – infolinia, 513 111 939 – rezerwacje grupowe
e-mail: rybnik@multikino.pl
www: multikino.pl
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 9:00 – 23:00
Sobota: 9:00 – 23:00
Niedziela Handlowa: 9:00 – 23:00
Chcesz więcej?
Sprawdź promocje
Aż sześć kultowych produkcji w czerwcu w Multikinie! i wpadnij do nas!