Wydarzenia


Zimowe wyprzedaże w Focus Park

Ruszyła fala wyprzedaży w galerii Focus Park. W sklepach takich jak: Mohito, Smyk, czy Wólczanka pojawiły się rabaty do -70%, a w Stradivarius do -60%. Największe rabaty zimowej wyprzedaży znajdziemy jednak w sklepach sportowych Martes Sport oraz City Sport aż do -80%.

Zapraszamy klientów na wyprzedaż sezonu jesień zima 2015. Wysokość rabatów przygotowanych przez sklepy sięga nawet 80%. Warto z nich skorzystać, aby uzupełnić szafę o doskonałej jakości klasyczne ubrania, buty, biżuterię, torebki itp., które będą cieszyły właścicieli przez wiele lat. To także doskonała okazja, aby kupić rzeczy zgodne z najnowszymi trendami mody.

Klienci odwiedzający naszą galerię w okresie wyprzedaży zimowych powinni bez trudu znaleźć ciekawe rabaty w każdym asortymencie produktów. Największe wyprzedaże pojawiły się w sklepach modowych np. w sklepie Mohito oraz Wólczanka klienci znajdą grupy produktów przecenione do -70%, ubrania oraz buty w Smyku również do -70%, w Stradivariusie do -60%, a w sklepie Lee Wrangler cała kolekcja jesień/zima’2015 -30%. Również o 30% przecenione zostały produkty w sklepie House. Połowę ceny natomiast zapłacimy za wszystkie kurtki zimowe Diverse, a przy tym za drugi produkt w tym sklepie tylko 70% ceny. Do sklepów z upustami rzędu -50% dołączyli również CCC, Ochnik, Wojas oraz C&A.

Największa konkurencja rabatowa widoczna jest w sklepach sportowych w naszej galerii. Martes Sport obniżył ceny wybranych produktów w tym bielizny termo-aktywnej do -70%, a ceny butów nawet o -80%. City Sport kusi klientów rabatami do -80% na klapki i sandały, -73% na koszulki oraz -70% szorty.

Serdecznie zapraszam na zakupy po okazyjnych cenach. Warto pamiętać, że z upływem dni zmniejsza się dostępny asortyment najbardziej popularnych artykułów.

Wysokość rabatów ustalana jest przez sklepy. Sezon wyprzedaży potrwa do wyczerpania zapasów.