Wydarzenia
Data obowiązywania: 18.01 - 19.01.2019

Wyraź siebie na zakupach! Oryginalne torby tylko w Focus Parku

Już w dniach 18-19 stycznia w naszej galerii odbędzie się akcja „Wyraź siebie na zakupach”, w której do zgarnięcia są zaprojektowane specjalnie dla rybnickiej galerii torby zakupowe. Jeden z 5 unikalnych wzorów może otrzymać każdy, kto w dniach trwania akcji zrobi zakupy za minimum 100 zł.

Udowodniliśmy już wielokrotnie, że satysfakcja klientów to nasz priorytet. Dlatego rok zaczynamy akcją, w której klientów dokonujących zakupów w naszej galerii nagradzać będziemy niepowtarzalnymi torbami. Torby te, cechuje najwyższa jakość wykonania i oryginalny design, inspirowany miejskim stylem życia i charakterem Focus Parku.

Atrakcją wydarzenia będzie również specjalna strefa kreatywna, w której klienci odbierający torby będą mogli przyozdobić je badge’ami, pinami i innymi nowoczesnymi elementami dekoracyjnymi, co sprawi, że każda z toreb będzie wyjątkowa.

Akcja „Wyraź siebie na zakupach” odbędzie się w piątek i sobotę 18 i 19 stycznia, w godzinach od 11:00 do 19:00. Zasady akcji są bardzo proste: należy zrobić zakupy za co najmniej 100 złotych, a dowód zakupu zarejestrować bezpośrednio w Punkcie Obsługi Akcji na parterze galerii.

Zapraszamy na zakupy i do wzięcia udziału w naszej akcji!