Wydarzenia
Data obowiązywania: 01.10 - 19.10.2019

Weź kurs na nagrody w Focus Park i odjedź jedną z nich!

Już we wtorek, 1 października, w naszej galerii rusza jesienna loteria, w której w finałowym losowaniu – 19 października o 17:00 – będzie można wygrać wygodny samochód miejski, którym bez problemu zaparkujesz nawet w wąskiej uliczce, skuter, dzięki któremu ominiesz korki lub modną i stylową hulajnogę elektryczną. A w całym okresie trwania loterii codziennie do wygrania są setki kart podarunkowych o wartości 50 zł każda.

Loteria trwa od 1 do 19 października. Ostatniego dnia, o godzinie 17:00, na pierwszym piętrze galerii odbędzie się finałowe losowanie trzech głównych nagród: Volkswagena UP!, skutera Romet i elektrycznej hulajnogi Xiaomi. Żeby wziąć udział w losowaniu głównym, należy wrzucić do urny wcześniej zarejestrowany kupon. Ale to nie wszystkie nagrody! Codziennie od 1 do 19 października, w dni handlowe, do wylosowania są setki kart podarunkowych o wartości 50 zł do zrealizowania w Focus Park.

Jak wziąć udział w loterii?

Zasady loterii są bardzo proste. Wystarczy w dniach 1–19 października zrobić zakupy w Focus Park za minimum 50 zł (kwota na jednym paragonie) i odebrać od sprzedawcy lub hostessy kupon loteryjny, który należy zarejestrować na standzie multimedialnym w punkcie obsługi loterii na parterze galerii, po czym zeskanować go w loteriomacie i przekręcić kierownicą na symulatorze. Już w tym momencie można wygrać nagrodę natychmiastową. Aby wziąć udział w losowaniu nagród głównych, kupon loteryjny należy wrzucić do urny i być obecnym podczas wielkiego finału, 19 października o godz. 17:00 na I piętrze galerii. Do odbioru wylosowanej nagrody konieczne będzie przedstawienie dowodów zakupu oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Punkt obsługi loterii czynny w dni handlowe, w godzinach od 10:00–19:00.

W loterii mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Wszystkie szczegóły oraz Regulamin Loterii dostępne w punkcie obsługi loterii. Przypominamy, że 6 i 13 października przypadają niedziele niehandlowe, w których punkt obsługi loterii będzie nieczynny.

Zapraszamy na zakupy i życzymy jak najwięcej szczęścia w losowaniach.