Wydarzenia
Data obowiązywania: 06.12.2018

WESOŁYCH ŚWIĄT! NADCHODZI GRINCH!

Już 30 listopada do kin trafi nowy film twórców „Minionków”, „Sing” i „Sekretnego życia zwierzaków domowych” – „GRINCH”. Zielony psotnik, złośliwiec i zrzęda zrobi wszystko, by ukraść nam święta, oczywiście na wesoło. Zapraszamy na niezwykłe przedświąteczne spotkanie! Niezwykłe, bo pełne zabawy, śmiechu i radości. Naturalnie, nie zabraknie świątecznej atmosfery oraz… prezentów! W końcu zbliżają się święta!

Oto atrakcje jakie przygotowaliśmy dla Was:

Choinka. Skoro święta, to choinki zabraknąć nie może! Ale nasza choinka to najbardziej zielona choinka na świecie – równie zielona jak Grinch! Zapraszamy do ozdabiania choinki Grinchowymi ozdobami wykonanymi przez dzieci.

Wielki Kalendarz Adwentowy. Odliczamy dni do świąt! Na Grinchowej Scenie stanie wielki Kalendarz Adwentowy, w którym znajdą się prezenty dla dzieci. Aby nie było zbyt łatwo, zaprosimy dzieci do udziału w konkursach, w których do wygrania będą ukryte w Kalendarzu niespodzianki.

Konkursy. Jak zawsze, zapraszamy dzieci do udziału w konkursach, które odbędą się na Grinchowej Scenie. Ale to nie wszystko – w konkursie głównym – GDZIE GRINCH UKRYŁ PREZENTY? – dzieci będą miały za zadanie odnalezienie Grinchowych Prezentów, ukrytych na terenie naszego centrum. Dzieciaki najpierw przechodzą Grinchową metamorfozę, następnie – w towarzystwie rodziców/opiekunów udają się na poszukiwanie prezentów. Komu uda się znaleźć najwięcej fantów, ten otrzyma prezent z Kalendarza Adwentowego.

Grinchowe Maty Taneczne. Zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy na tanecznych matach. Dzieci muszą wykazać się sprawnością, refleksem i sprytem.

Słodkie warsztaty. Zapraszamy dzieci do wspólnego przygotowania świątecznych słodkości pod okiem mistrzów cukiernictwa. Powstaną niezwykłe, ręcznie robione (przez same dzieciaki) pyszności – w sam raz na prezent dla najbliższych albo… do natychmiastowego zjedzenia.

Niespodzianka: wizyta Minionków! To będzie dla dzieci wielka niespodzianka. Co godzinę (od 14:00 do 19:00) odwiedzą je same Minionki, które pojawią się, by rozdać świąteczne łakocie. Dlaczego Minionki? Grinch to tak naprawdę ktoś, kogo moglibyśmy nazwać „zielonym bratem” żółtych Minionków. Zarówno one, jak i on należą bowiem do wspólnej rodziny – wytwórni Illumination, która dała nam takie hity, jak właśnie seria o Minionkach, „Sing” czy „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

Świąteczne Kino Illumination. Coś, co dzieciaki kochają najbardziej – bajki! Wspólnie obejrzymy m.in. przygody Minionków!

Grinchowy kącik plastyczny. To tu dzieci przygotują – pod opieką animatorów – Grinchowe ozdoby choinkowe. A także: Grinchowe łamigłówki i kolorowanki!

Dla najmłodszych: Zielona Grinchowa Wata Cukrowa oraz malowanie buziek!

Pakujemy prezenty! Każdy z uczestników imprezy i klientów naszego centrum będzie mógł skorzystać z darmowego pakowania prezentów w inspirowany Grinchem papier prezentowy.

Grinch, zielony złośnik, który każdego dnia budzi się w złym humorze, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci popkultury związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Ale niech nie zwiedzie was jego pozorne ponuractwo, dzięki niemu salwy śmiechu w kinie – gwarantowane. To zresztą nie tak, że nienawidzi świąt, co lubi deklarować, on tak naprawdę za nimi tęskni. Za ich atmosferą, za ich ciepłem. Taki właśnie jest Grinch – pod zielonym futrem i buzią w podkówkę kryje się wielkie i piękne serce.

Animowana komedia familijna „Grinch” to idealny przedsmak świątecznej atmosfery, która już za chwilę opanuje cały świat. Gwarancją jakości filmu są jego twórcy. „Grinch” został wyprodukowany przez wytwórnię Illumination, twórców największych animowanych hitów ostatnich lat, by wspomnieć choćby serię „Minionki”, komedię „Sing” czy „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

„Grinch” w kinach od 30 listopada.