Wydarzenia
Data obowiązywania: 14.11 - 15.11.2015

Weekend Rabatów w Focus Park

Dla miłośników zakupów Centrum Handlowe Focus Park przygotowało prawdziwą niespodziankę. Weekend promocji i rabatów sięgających nawet 50%. Dodatkowo Klienci, którzy w dniach 14 i 15 listopada zrobią zakupy w galerii, mają szansę na otrzymanie karty podarunkowej na kolejne zakupy!

Centrum Handlowe Focus Park Rybnik zaprasza wszystkich swoich klientów na Weekend Rabatów – czas szalonych promocji, przecen oraz możliwość zdobycia kart podarunkowych za paragony.

Co zrobić, aby otrzymać kartę podarunkową? Wystarczy w dniach 14-15 listopada 2015 roku w godzinach od 9.00 do 20.00 dokonać zakupów w galerii, a następnie zgłosić się z paragonem fiskalnym do Punktu Promocyjnego znajdującego się na parterze (w strefie sklepów Empik, Alma, C&A). Karty Podarunkowe wydawane będą do wyczerpania ich liczby na zasadzie pierwszeństwa zgłaszania się klientów z prawidłowym dowodem zakupów. Za wydane jednorazowo 150 zł brutto klient będzie mógł otrzymać kartę w wysokości 50 zł. Klienci, którzy zrobią zakupy za min. 300 zł brutto na jednym paragonie, otrzymają kartę o wartości 100 zł. Wymagana kwota minimalna może stanowić sumę tylko z jednego paragonu. Po spełnieniu wszelkich warunków i zarejestrowaniu paragonu hostessa wręczy kartę zakupową. Karty Podarunkowe będzie można zrealizować w sklepach i punktach usługowych na terenie galerii.

Regulamian promocji dostepny bedzie w Punkcie Obsługi Prmocji.