Wydarzenia
Data obowiązywania: 14.02.2017

MIŁOSNE WYZNANIA

W tym roku, specjalnie dla wszystkich zakochanych, konkurs foto „Miłosne Wyznania” tylko w naszej galerii! Nagroda główna to romantyczny trzydniowy pobyt dla dwóch osób w hotelu SPA Olymp w Ustroniu z pakietem niesamowitych atrakcji.

Jeśli poważnie myślisz o romantycznym prezencie dla swojej drugiej połowy i wspólnym spędzeniu czasu w niesamowitym hotelu SPA to przyjdź koniecznie do naszej galerii w Walentynki między 15:00, a 20:00, aby wziąć udział w konkursie. Wystarczy, że odwiedzisz stanowisko dla zakochanych na pierwszym piętrze galerii, gdzie swoje miłosne wyznanie zamieścisz na specjalnej tabliczce, a po zrobieniu selfie, zdjęcie zamieścisz na profilu galerii na Facebooku. Komisja wybierze najbardziej oryginalne wyznania, tak więc masz szansę na jedną z trzech romantycznych nagród. Wyniki konkursu, już 16 lutego przed godziną 16:00.

Nagrodą za pierwsze miejsce w konkursie jest trzydniowy pobyt dla dwojga w luksusowym Hotelu SPA Olymp w Ustroniu, gdzie organizatorzy przygotowali masę atrakcji. Wśród nich śniadanie do łóżka, romantyczna kolacja przy świecach, a także atrakcje SPA bez ograniczeń: basen, jacuzzi, sauna sucha i łaźnia parowa. Przysłowiową wisienką na torcie będzie masaż klasyczny dla dwojga.

Nagrodami za II i III miejsce w konkursie będą karty podarunkowe o wartości 50 złotych każda, do wykorzystania w galerii Focus Park.

Zakochanych widzimy w naszej galerii codziennie, ale w ten szczególny dzień chcemy uszczęśliwić choć niektórych, a wszystkim dać powód do publicznego wyznania miłości i świetnej zabawy. Mamy nadzieję, że oglądanie zdjęć z wyznaniami sprawi wielką przyjemność, nie tylko uczestnikom konkursu.

Zabawę Walentynkową umilą naszym klientom, mimowie z grupy „Mimello”.

Serdecznie zapraszamy do zabawy!