Wydarzenia
Data obowiązywania: 18.01 - 23.01.2016

Stylowy Dzień Babci i Dziadka w Focus Park

Dzień Babci i Dziadka to jedno z najpiękniejszych świąt w roku. W sobotę 23 stycznia, nasza galeria zaprasza wszystkie babcie, dziadków, wnuczki oraz wnuków na wspólne świętowanie.

23 stycznia w godzinach 10:00 – 18:00 , przygotowaliśmy moc atrakcji, m.in. pokazy makijażu dla babć i wnuczek, porady profesjonalnej stylistki modowej Anny Rabstein, porady masażysty oraz kosmetyczki,  konsultacje z  certyfikowaną dietetyczką. Odbędą się również warsztaty artystyczne, podczas których wnuki będą miały możliwość stworzenia niepowtarzalnych, własnoręcznie robionych prezentów dla babć oraz dziadków. W specjalnie przygotowanej strefie odbędą się międzypokoleniowe gry, zabawy oraz konkursy z nagrodami. Dla wszystkich, którzy pragną sprawić miłą niespodziankę swoim dziadkom i podarować im wyjątkowy prezent, galeria przygotowała atelier fotograficzne, w którym będzie można wykonać bezpłatnie zdjęcie.

To wspaniała okazja do spędzenia czasu przy wspólnej zabawie, grach przystosowanych dla różnych pokoleń i doświadczenia wspólnego śmiechu i radości. Chcemy by wszyscy poczuli się wyjątkowo, a wspólna zabawa inspirowała do ciekawych rozmów i pozytywnych emocji.

Rozgrzewką przed wspólnym sobotnim świętowaniem jest konkurs pt.: Moi Superbohaterowie, organizowany w dniach od 18-22 stycznia, w godzinach od 10:00 – 20:00, którego formuła zakłada dokończenie zdania: „Mój Dziadek jest moim Superbohaterem, bo….” lub „Moja Babcia jest moim Superbohaterem, bo…”  lub „Mój Wnuczek/Wnuczka jest moim Superbohaterm, bo….”. Na uczestników konkursu czekają bardzo atrakcyjne zestawy upominkowe m.in. bilety do kina Multikino, zaproszenia do kawiarnio-lodziarni Grycan czy bon na zakupy do sklepu C&A. Wystarczy w tych dniach zrobić zakupy za min. 50 złotych, wypełnić i wrzucić do urny formularz konkursowy.

Partnerami akcji są m.in.:
– Olimpia Day Spa – porady kosmetyczne, masaże
– Poradnia Dietetyczna Superslim – konsultacje z dietetyczką
– Stylistka modowa – Anna Rabstein
– Centrum Bushido  – konsultacje z zakresu rehabilitacji; informacje nt Aktywnego Klubu Seniora 60+

Zapraszamy do świetnej zabawy i wspólnego celebrowania Dnia Babci i Dziadka.