Wydarzenia
Data obowiązywania: 30.08 - 31.08.2019

STREET ART – SHOES ART

Zakończ wakacje w streetartowym stylu

Marzysz o finale wakacji w rytmie sztuki ulicy? Chcesz przeżyć coś wyjątkowego, oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju? W Focus Park czeka na ciebie moc atrakcji i weekend z wydarzeniem Street Art – Shoes Art. Tego nie możesz przegapić!

 

Co, jak i gdzie?

Będzie barwnie, efektownie i bez wątpienia energicznie – Street Art – Shoes Art to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników mody i sztuki ulicy. Wystarczy 30 i 31 sierpnia zrobić zakupy za minimum 200zł* w naszej galerii i zgłosić się do punktu obsługi akcji na parterze, aby zyskać szansę na zdobycie wyjątkowych trampek, ręcznie zdobionych przez utalentowanych artystów streetartowych.

 

Chcesz więcej?

Nie zabraknie dodatkowych atrakcji: zapraszamy na pokaz live paintingu, podczas którego artyści upiększą filary w pasażach galerii całą paletą barw i postaci. W sobotę, 31 sierpnia zapraszamy na pokazy breakdance! Zatańczy żywa legenda polskiego bboying’u Huher z Azizi Hustlaz, utytułowany bboy Krupa z OczyWażki, oraz prawdziwa petarda bboy Kostek, zwycięzca m.in. Redbull BC ONE Poland Cypher 2018.

W ten sposób pożegnamy lato w rytmie hip-hopowych rytmów. A jeśli to wciąż za mało, możesz zaspokoić swój głód w specjalnej strefie gastro przed budynkiem galerii, w której królować będą potrawy z oryginalnych foodtrucków.

 

Niecodzienna rozrywka

Pokazy taneczne oraz live painting to świetna zabawa nie tylko dla młodzieży, a akcja trampkowa stanowi niecodzienną okazję do zdobycia spersonalizowanego i niepowtarzalnego obuwia.

 

 

*Liczba nagród ograniczona. Regulamin akcji dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.