Wydarzenia
Data obowiązywania: 31.05 - 01.06.2019

Odjazdowy Dzień Dziecka w Focus Parku w Rybniku

Z okazji święta wszystkich dzieci, przygotowaliśmy wyjątkowy prezent – ekstremalnie odjazdowy park linowy. Jedną z atrakcji będzie tyrolka, czyli zjazd po linie. Taka rozrywka pojawi się po raz pierwszy wewnątrz galerii handlowej!

Na dwa dni, piątek 31 maja i sobotę 1 czerwca, w godzinach od 10.00 do 20.00, nasza galeria zmieni się w park linowy pełen przeszkód o różnym stopniu trudności. Na spragnionych mocnych wrażeń czekają cztery piętra atrakcji: zjazdy na linie, ścianki wspinaczkowe, warsztaty alpinistyczne oraz wiele innych.

Najodważniejsi będą mogli zjechać tyrolką, pierwszą taką atrakcją w centrum handlowym. Lina będzie rozciągnięta na najwyższym poziomie galerii między przeciwległymi filarami, na wysokości ok. 12 metrów.

Druga lina rozpięta będzie na dachu centrum. Dodatkowo, miłośnicy dużych wysokości będą mogli zjechać na linie z dachu budynku, czyli niemal 17 metrów w dół!

Do udziału w zabawie zapraszamy całe rodziny. Specjalnie dla rodzinnych drużyn powstała gra scenariuszowa „Korytarz Zombie”. Będą w niej do pokonania nie lada przeszkody, takie jak: starcie z zombie, 5-metrowa ścianka wspinaczkowa, czy wysoki mur. Mały Sherlock Holmes będzie mógł rozwiązywać zagadki w escape roomie, a wojownik zagrać w paintball. Za każdą konkurencję uczestnicy będą otrzymywać punkty. Drużyny z największą liczbą punktów zostaną nagrodzone atrakcyjnymi upominkami.

Ci, którzy wolą mocno trzymać się ziemi, mogą wziąć udział w zawodach układania na czas wieży z drewnianych bloczków, pokonywaniu zacisków jaskiniowych czy warsztatach wiązania węzłów wspinaczkowych. Dodatkowo 1 czerwca, w godzinach od 11.00 do 19.00, na dzieci czekać będzie stanowisko do malowania buziek oraz kolorowa wata cukrowa dla wszystkich! Udział w atrakcjach jest bezpłatny!

Gorąco zapraszamy!