Wydarzenia
Data obowiązywania: 26.06 - 27.06.2021

Lato owocuje…nagrodami!

Plażowy niezbędnik od Focus Park

Uff…jak gorąco! W taką pogodę któż z nas nie marzy o plaży? Lub o zanurzeniu się w orzeźwiającej wodzie basenu? Podczas gdy Ty rozważasz gdzie wybrać się w słoneczny weekend, my pomyśleliśmy o plażowych gadżetach i za zrobione zakupy wręczymy kolorowe plażowe ręczniki.

26 i 27 czerwca, w godzinach od 12:00 do 19:00 w specjalnie przygotowanym punkcie na parterze galerii (w sąsiedztwie sklepów Empik i C&A), za zrobione zakupy będzie można odebrać oryginalny ręcznik plażowy wykonany z wysokiej jakości materiału. Ręczniki dostępne będą w trzech różnych wzorach kolorystycznych, tak aby każdy klient mógł dobrać najodpowiedniejszy dla siebie wzór.

Zadbaj o relaks w dobrym stylu

Plażowy ręcznik nie może być nudny! Ręcznik od Focus Park to limitowana edycja o unikalnym wzornictwie i energetycznych barwach lata. Ręczniki dostępne są w trzech wzorach, każdy o wymiarze 70 x 140 cm, wykonane z wysokogatunkowego, bardzo chłonnego materiału. Do rozdania będzie aż 300 ręczników!

Jak otrzymać prezent?

Plażowy ręcznik otrzyma każdy klient, który w dniach akcji zrobi zakupy na terenie galerii za kwotę minimum 150 zł brutto (rozłożoną na maksymalnie dwóch paragonach) i zarejestruje paragon w punkcie obsługi akcji. Każdego dnia eventu do odebrania będzie 150 ręczników, a prezenty będą rozdawane do wyczerpania zapasu. Jedna osoba będzie mogła odebrać tylko jedną nagrodę.

Regulamin Akcji: „Lato owocuje…nagrodami” TUTAJ

POMOC MA MOC!

Biorąc udział w naszych akcjach – pomagasz potrzebującym!

Akcja „Lato owocuje…nagrodami” połączona jest z akcją charytatywną organizowaną przez centrum handlowe Focus Park. Klienci otrzymujący nagrody, będą mogli zagłosować na jedną z trzech organizacji charytatywnych, którym centrum przekaże finansowe wsparcie.

Kolejne szanse na oddanie głosu pojawią się podczas kolejnych akcji organizowanych przez CH Focus Park w drugim półroczu tego roku.

Finał akcji charytatywnej przewidziany jest na grudzień 2021 roku. Każda z organizacji otrzyma pomoc finansową, a jej wysokość będzie zależna od liczby uzyskanych głosów:

    1. Za zajęcie I miejsca – kwota 3.000,00 zł
    2. Za zajęcie II miejsca – kwota 2.000,00 zł
    3. Za zajęcie III miejsca – kwota 1.000,00 zł

Klienci biorący udział w akcjach marketingowych Focus Park, dokładają swoją cegiełkę do pomocy najbardziej potrzebującym.

Regulaminy akcji charytatywnej TUTAJ

Zapraszamy!