Wydarzenia
Data obowiązywania: 26.05.2021

„Ładne kwiatki na Dzień Matki” od Focus Park

Bukiety pięknych kolorowych kwiatów w eko-koszyczku dla mam, które odwiedzą nasze centrum – oto atrakcja jaka czeka na klientów robiących zakupy 26 maja w Focus Park. Wręczanie uroczych bukietów pod hasłem „Ładne kwiatki na Dzień Matki” to także możliwość wsparcia przedsięwzięcia charytatywnego i pomocy potrzebującym.

26 maja, w godzinach od 12:00 do 19:00 w specjalnie przygotowanym punkcie na pierwszym piętrze galerii (w sąsiedztwie sklepów Smyk i New Balance), za zrobione zakupy będzie można odebrać piękny bukiet kwiatów w eko-koszyczku.

Jak odebrać bukiet?

Prezent otrzyma klient, który w dniu 26 maja zrobi zakupy na terenie galerii za kwotę minimum 150 zł brutto (rozłożoną na maksymalnie dwóch paragonach) i zarejestruje paragon w punkcie obsługi akcji.

Kwiaty, które niosą pomoc

Kwiatowy upominek to jednak nie wszystko. Każda osoba, która weźmie udział w akcji, będzie mogła wesprzeć trwającą w centrum handlowym akcję charytatywną oddając swój głos na jedną z trzech Organizacji.

Organizacje, na które można oddawać głos:

  1. Fundacja mALI Wspaniali (www.maliwspaniali.org.pl) – Fundacja działająca na rzecz Oddziału Pediatrycznego w rybnickim szpitalu,
  2. PET PATROL Rybnik (www.petpatrol.pl) – Fundacja  na rzecz ochrony zwierząt,
  3. Fundacja PULSMED (www.pulsmed.rybnik.pl) – w ramach zbiórki na hospicjum stacjonarne w Rybniku.

Oddany głos ma moc pomagania, a finał akcji przewidziany jest na 2 czerwca. Każda z Organizacji otrzyma pomoc finansową, a jej wysokość będzie zależna od liczby zdobytych głosów:

  1. Za zajęcie I miejsca – kwota 3.000,00 zł
  2. Za zajęcie II miejsca – kwota 2.000,00 zł
  3. Za zajęcie III miejsca – kwota 1.000,00 zł

Regulamin Akcji Ładne kwiatki na Dzień Matki zamieszczony jest TUTAJ.

Regulamin Akcji charytatywnej TUTAJ