Wydarzenia
Data obowiązywania: 08.03 - 09.03.2019

Kubki KeepCup na Dzień Kobiet w Focus Parku!

Z okazji Dnia Kobiet zarówno w piątek jak i sobotę 8-9 marca, będziemy rozdawać markowe kubki na kawę KeepCup oraz częstować aromatyczną kawą!

Co zrobić, aby otrzymać markowy prezent? Wystarczy 8-9 marca w godzinach od 11.00 do 19.00 dokonać zakupów za minimum 100 zł w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym znajdującym się w Focus Park w Rybniku. Będzie możliwość zsumowania maksymalnie dwóch paragonów. Następnie należy udać się do Punktu Obsługi Akcji, który znajdzie się na parterze galerii. Po zarejestrowaniu paragonu otrzymamy oryginalny kubek KeepCup, który będzie można na stoisku napełnić pyszną, aromatyczną kawą. Każdy klient może otrzymać tylko jeden egzemplarz danego dnia. Liczba jest ograniczona. Regulamin promocji dostępny będzie w Punkcie Obsługi Akcji oraz na stronie galerii.

KeepCup to producent niesamowitych kubków z Melbourne, które swoim wyglądem i funkcjonalnością zdobyły serca smakoszy kawy na całym świecie. Stworzone z myślą o zmniejszeniu zużycia kubków jednorazowych, a tym samym ochrony środowiska kubki KeepCup zyskały ogromną popularność na całym świecie. Niepowtarzalny design, styl i kolorystyka kubków KeepCup to znak rozpoznawczy tej firmy już od 1998 r. Wygodne, trwałe i solidnie wykonane kubki są łatwe do przenoszenia i doskonale sprawdzają się w terenie.

Zapraszamy na zakupy, do odbioru kubków i wspólnego świętowania Dnia Kobiet.