Wydarzenia
Data obowiązywania: 01.06 - 02.06.2021

Kreatywne prezenty na Dzień Dziecka

Różowy jednorożec, lis w stylu skandi a może czarno-biała panda? Weź udział w akcji organizowanej na terenie galerii Focus Park w Rybniku i odbierz 1 z 400 papierowych modeli do własnoręcznego złożenia. Spraw swojej pociesze frajdę w tym wyjątkowym dniu. Dobra zabawa i niebanalne prezenty – o tym marzy każde dziecko!

1 i 2 czerwca, w godzinach od 14:00 do 19:00 w specjalnie przygotowanym punkcie na parterze naszego centrum, za zrobione zakupy będzie można odebrać kartonowy model 3D do samodzielnego złożenia. Do rozdania będzie 400 modeli w różnych kształtach!

Rozbudzamy kreatywność

Sklejane modeli to bardzo twórcze zajęcie, które uczy cierpliwości, ale także rozwija manualne zdolności dziecka. Wierzymy, że takim podarunkiem sprawimy dzieciom radość i możliwość stworzenia małego, kartonowego dzieła sztuki. Podczas akcji dostępne będą między innymi takie kształty jak: kot, lis, żyrafa, panda czy jednorożec.

Zabawa w sklejanie to na pewno gratka dla fanów modelarstwa, ale również dla wielbicieli dobrego designu – gotowe figurki będą wyjątkowo estetyczną dekoracją pokoju (nie tylko dziecięcego), którą można postawić na półce lub zawiesić na ścianie. Papierowe rzeźby to także ekologiczne zabawki!

Jak otrzymać prezent?

Designerski upominek otrzyma klient, który w dniach akcji zrobi zakupy na terenie galerii za kwotę minimum 150 zł brutto (rozłożoną na maksymalnie dwóch paragonach) i zarejestruje paragon w punkcie obsługi akcji. Każdego dnia eventu do odebrania będzie 200 figurek, a prezenty będą rozdawane do wyczerpania zapasu. Jedna osoba będzie mogła odebrać tylko jedną nagrodę.

Jeszcze więcej atrakcji – uwaga KONKURS!

Prócz 400 kreatywnych figurek do samodzielnego złożenia, do wygrania będzie gigantyczny model kartonowej pandy o wymiarach 180 cm wysokości i 150 cm szerokości. Konkurs rusza 24 maja, szczegóły konkursu będą dostępne na profilu Facebook.

Zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych na Modelowy Dzień Dziecka w galerii Focus Park w Rybniku!

Regulamin Modelowy Dzień Dziecka zamieszczony jest TUTAJ.

Regulamin Akcji charytatywnej TUTAJ

WYGRAJ GIGA PANDĘ