Wydarzenia
Data obowiązywania: 14.12 - 20.12.2015

KONKURS TRAFIONE PREZENTY

W dniach 14-20 grudnia galeria Focus Park zaprasza do udziału w świątecznym konkursie, w którym codziennie można wygrać zestaw prezentów. Każdego dnia klienci, którzy dokonają zakupów w Focus Park za kwotę minimum 100 złotych i wypełnią kupon konkursowy, będą rywalizować o wartościową nagrodę.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zgłosić się z paragonem zakupu do hostessy znajdującej się w Punkcie Obsługi Konkursu na 1 piętrze centrum handlowego. Jest możliwość łączenia paragonów pod warunkiem, że suma kwot będzie równa lub wyższa od 100 zł, a paragonów nie będzie więcej niż dwa. Zadaniem konkursowym jest oszacować wartość zestawu świątecznego, który będzie wyeksponowany tego dnia w Punkcie Obsługi Konkursu. W odpowiedzi należy poprawnie wypełnić kupon konkursowy i wrzucić do urny.

Rozstrzygnięcia konkursu będą miały miejsce codziennie po zamknięciu Punktu Obsługi Konkursu. Komisja sprawdzi wszystkie kupony z danego dnia i wskaże zwycięzcę. Nagrodę otrzyma uczestnik, którego odpowiedź umieszczona na kuponie będzie zawierać szacowaną wartość prezentu najbliższą prawdziwej wartości prezentu konkursowego. Zgodnie z regulaminem uczestnicy są zobowiązani zachować paragony do momentu rozstrzygnięcia konkursu. Regulamin Konkursu dostępny będzie w Punkcie Obsługi Konkursu.