Wydarzenia
Data obowiązywania: 01.09 - 25.09.2016

JUŻ 1 WRZEŚNIA RUSZA WIELKA URODZINOWA LOTERIA FOCUS PARK – GŁÓWNA NAGRODA TO PEUGEOT 208!

Nasza galeria hucznie świętuje swoje 9. urodziny. W związku z tym zapraszamy do udziału w Loterii Urodzinowej! Od 1 do 25 września klienci, którzy zrobią zakupy na minimum 50 zł i odbiorą kupon loteryjny, mają szansę wygrać wspaniałe nagrody: Samochód Peugeot 208 Active oraz karty podarunkowe.

Zasady wzięcia udziału w loterii są bardzo proste – wystarczy w terminie od 1. do 25. września zrobić zakupy na kwotę minimum 50 zł w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym i odebrać kupon loteryjny u sprzedawcy lub hostessy w Punkcie Obsługi Loterii. Kupon należy zeskanować w kiosku multimedialnym. Po zeskanowaniu wyświetli się informacja, czy jedna z kart podarunkowych o wartości 50zł jest Twoja! Aby grać o nagrody główne należy na kuponie wpisać swoje dane i wrzucić go do urny. Każdy kupon to szansa na wygranie nagrody głównej.

Główną wygraną jest samochód osobowy marki Peugeot 208 a także karty podarunkowe o wartości 1 000 zł oraz 2 000 zł. W puli nagród natychmiastowych mamy 300 kart podarunkowych o wartości 50 zł każda.

Wielki finał loterii odbędzie się 25 września o godz. 17:00. Kupony tego dnia będą wydawane do godziny 16.30, zamknięcie urny nastąpi o 16:50. Podczas finału poznamy zwycięzcę kart podarunkowych o wartości 1000 i 2000 złotych oraz samochodu Peugeot 208 Active! Warunkiem otrzymania nagród głównych jest obecność podczas losowania oraz okazanie dowodu tożsamości wraz z dokumentem potwierdzającym zakup (paragon albo faktura).

Inni wygrywają, a Tobie się jeszcze nie udało? Teraz nagroda główna może być właśnie Twoja! Pomóż szczęściu, wypełnij kupon konkursowy i wrzuć go do urny! To zajmie tylko chwilę.

Informacje nt loterii można uzyskać w Punkcie Obsługi Loterii.

Życzymy wszystkim klientom szczęścia w loterii oraz udanych zakupów!

Regulamin konkursu: Urodziny Focus Park