Wydarzenia
Data obowiązywania: 26.11.2021

BLACK FRIDAY W FOCUS PARK!

Już w najbliższy piątek, 26 listopada, między godziną 12.00 a 20.00 za zakupy w naszym centrum będziemy wręczać klientom vouchery! Ich realizacja będzie możliwa w dniach 1-3 grudnia w godzinach otwarcia centrum.

W akcji mogą wziąć udział pełnoletni klienci, którzy w piątek dokonają zakupów na terenie centrum na kwotę nie mniejszą niż 150 zł, udokumentowaną na maksymalnie 2 paragonach. Te dowody zakupu upoważniają ich do odebrania nagrody – vouchera o wartości 50 zł, który będzie można zrealizować w jednym z punktów handlowych wymienionych poniżej:

4F, Bershka, C&A, Calzedonia, CCC, Coral Travel, Deichmann, Diverse, Elite Decor , Empik, Gatta, Greenpoint, Grycan, Inglot, Intimissimi, Itaka, KFC, Lee Wrangler, Medicanna, Nasze Paznokcie, New Balance, New Yorker, Ochnik, Orange, Orsay, Pepco, Rainbow Tours, Reporter Young, ReyJay, Rogoza, Sinsay, Smyk, Solar, Stradivarius , Street Style, Telakces, Time Trend, Wólczanka, Vision Express, Wojas, Yes

Do rozdania setki nagród

Do wydania mamy 300 voucherów.  Nagrody wydawane będą aż do wyczerpania limitu.

Warto pamiętać, że w ramach akcji przewidujemy jeden voucher na osobę. Także wielokrotność kwoty z paragonów powyżej 150 zł nie uprawnia do większej liczby nagród za dany paragon. Voucher należy w całości zrealizować w jednym punkcie handlowym.  W razie wartości produktu przewyższającego wartość vouchera, Klient zobowiązany jest dopłacić resztę z własnych środków. W przypadku zakupu na kwotę niższą niż wartość vouchera Uczestnikowi nie przysługuje reszta z vouchera.

Z akcji wyłączone są paragony za zakup: produktów alkoholowych, tytoniowych oraz leczniczych (wydawanych na receptę lub refundowanych przez NFZ), a także z wszelkich gier liczbowych, losowych i zakładów bukmacherskich. Nie będą brane pod uwagę wpłaty i wypłaty z bankomatów, opłaty za rachunki, spłaty raty kredytu czy zakupy dokonane w systemie ratalnym. Wykluczone są także dowody zakupu kart podarunkowych oraz zakupu kart lub doładowań telefonów pre-paid.

Działaj charytatywnie!

Każdy klient biorący udział w naszej zabawie będzie miał możliwość wsparcia akcji charytatywnej, w której wezmą udział trzy wybrane wcześniej organizacje. Przy odbiorze vouchera może pobrać  piłeczkę w  wybranym kolorze, a następnie umieścić ją w jednej z przezroczystych urn. Jego głos (piłeczka) może być wsparciem dla:

  • Fundacja Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią (www.fundacjajestemglosem.pl) – rybnicka fundacja na rzecz pomocy zwierzętom (piłeczki w kolorze niebieskim),
  • Fundacja Miej Serce (www.miejserce.pl) – fundacja na rzecz pomocy dzieciom i domom dziecka (piłeczki w kolorze zielonym),
  • Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy i My (www.facebook.com/Wodzislawskiepsyikoty) – pomoc bezdomnym zwierzętom z regionu (piłeczki w kolorze białym).

Oddawanie głosów na wymienione organizacje będzie można kontynuować podczas kolejnej akcji pro-sprzedażowej, zaplanowanej na grudzień tego roku. Następnie wszystkie głosy zostaną policzone i przyznane darowizny w następującej wysokości:

  • Za zajęcie I Miejsca – kwota 3.000,00 zł
  • Za zajęcie II Miejsca – kwota 2.000,00 zł
  • Za zajęcie III miejsca – kwota 1.000,00 zł

Serdecznie zachęcamy do zdobywania voucherów i wspierania naszej akcji charytatywnej!