Wydarzenia
Data obowiązywania: 10.05 - 11.05.2019

FOCUS PARK ROZDAJE PREZENTY – GRYFNE ZOKI I GRYFNE MYCKI

Już w najbliższy weekend zapraszamy naszych klientów na prawdziwe święto oryginalnych śląskich skarpetek i czapeczek. To nasza kolejna akcja pro-sprzedażowa, w której do zdobycia będą atrakcyjne nagrody w miejskim stylu.

To akcja dla tych, którzy lubią śląską gwarę, a jednocześnie cenią nowoczesny, miejski styl. Każdy klient, który odwiedzi naszą galerię w dniach 10 i 11 maja i zrobi zakupy za minimum 100 lub 150 złotych, otrzyma gratis oryginalne skarpetki lub czapeczkę ze śląskimi hasłami, wyprodukowane przez lokalną firmę Gryfnie. By odebrać wyjątkowy prezent wystarczy zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Akcji na parterze galerii w godzinach 13:00 do 19:00. Do wyboru będzie ponad 10 oryginalnych, kolorowych wzorów skarpetek oraz wygodnych czapeczek. (Uwaga: liczba nagród ograniczona!)

Promocyjne zoki i mycki to oryginalne produkty marki Gryfnie, którą tworzą pasjonaci Śląska, lokalnej kultury i zwyczajów. Gryfnie to również serwis promujący gwarę śląską w nowoczesny sposób. Gryfne zoki i mycki w Focus Parku przypominają o prawdziwie śląskich korzeniach centrum. Nasza galeria nie tylko jest w samym centrum Rybnickiego Okręgu Węglowego obejmującego prawie pół miliona osób, ale także w historycznym budynku Słodowni Browaru Miejskiego ważnego obiektu w Rybniku. Akcja z Gryfnie ma na celu przede wszystkim zwiększenie obrotów w Państwa sklepach. Chcemy również poprzez akcję podkreślić nasz śląski charakter, a wszystkim odwiedzającym w tych dniach naszą galerię dać przyjemność z zakupów i nagrodzić prawdziwie śląskimi, a jednocześnie nowoczesnymi gadżetami.

Regulamin dostępny będzie w Punkcie Obsługi Akcji.