Wydarzenia
Data obowiązywania: 26.01 - 27.01.2019

Game Weekend

26 i 27 stycznia w godzinach 10:00 do 20:00. – specjalne strefy gamingowe, niespodzianki dla najlepszych graczy oraz najnowsze technologie podczas Game Weekend w naszej galerii. Do zabawy zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych. Najnowsze konsole, najszybsze komputery, wirtualne okulary, dużo sportowych emocji, a dla najmłodszych turnieje i konkursy z niespodziankami – to wszystko w wirtualnym weekendzie gier.

Game Weekend w Focus Parku to kilka stref gier – PC i VR, Konsole: FIFA19 oraz PE S2019 i FORTNITE, animacje: turnieje z niespodziankami, atrakcje dla najmłodszych. Strefy wyposażone są w najnowszy sprzęt, technologie, gry, ale także wygodne pufy i komfortowe miejsca dla graczy i kibiców.

Strefa VR, czyli wirtualnej rzeczywistości,  wyposażona zostanie w najnowsze gogle, słuchawki i kontrolery, aby każdy chętny mógł zanurzyć się w świecie gdzie wszystko jest możliwe. Cały osprzęt VR umożliwia wejście w wirtualny świat, poruszanie się w nim, a nawet wchodzenie w interakcje np. poprzez łapanie przedmiotów, rzucanie, przesuwanie. Możemy wcielić się w superbohatera i doświadczyć emocji, które zwykle są nieosiągalne w świecie naturalnym.

Zapraszamy do naszej galerii na prawdziwe święto gier i świata wirtualnej rozrywki. Niezależnie w jakiej znajdziesz się strefie, czekają na Ciebie emocje, nowości i masa dobrej zabawy. Nie przegap, to Twój czas na gry!