Wydarzenia
Data obowiązywania: 11.09 - 12.09.2020

Focus Park Rybnik rozdaje słuchawki bezprzewodowe!

W drugi weekend września „Włącz się w zakupy” i zgarnij słuchawki bezprzewodowe. W dniach 11–12 września Focus Park Rybnik rozdaje słuchawki za zakupy za co najmniej 200 zł.

Już w drugi weekend września w Centrum Handlowym Focus Park rusza dwudniowa akcja, w ramach której Klienci Centrum będą mogli otrzymać słuchawki bezprzewodowe.

W piątek i w sobotę – 11 i 12 września – Klienci Centrum, którzy zrobią zakupy za co najmniej 200 zł, będą mogli odebrać bezprzewodowe słuchawki. W ramach akcji będzie można łączyć maksymalnie trzy paragony.

Słuchawki bezprzewodowe są świetnym i praktycznym gadżetem. Uwielbiają je młodsi i starsi miłośnicy muzyki – to najczęściej wybierany rodzaj słuchawek. Są wygodne i nie ograniczają ruchów. Sprawdzą się na co dzień nie tylko podczas jesiennego joggingu po parku, lecz także będą modnym prezentem dla młodzieży wracającej do szkół. Dzięki bezprzewodowym słuchawkom, które są bardzo popularne wśród licealistów, młodzież może na co dzień słuchać ulubionej muzyki, audiobooków czy podcastów.

Kto pierwszy, ten lepszy

Aby odebrać słuchawki należy dokonać zakupów w piątek lub w sobotę za kwotę co najmniej 200 zł, uzbieraną na maksymalnie trzech paragonach (kwoty z paragonów można sumować). Wydawanie słuchawek odbywać się będzie w oba promocyjne dni na stanowisku obsługi akcji w godzinach od 11:00 do 17:00. Stanowisko, przy którym będą wydawane słuchawki bezprzewodowe będzie znajdować się na parterze – naprzeciw perfumerii Douglas. Pula nagród obejmuje aż 400 par słuchawek!