Wydarzenia
Data obowiązywania: 15.02 - 21.02.2016

„Ferie na medal” w Focus Park

Nadchodzi czas zabawy, przyjemności i chwili wytchnienia od nauki w szkole! Tegoroczne ferie zimowe w Rybniku zapowiadają się niezwykle ciekawie. W dniach 15 – 21 lutego zapraszamy wszystkie dzieci na specjalnie przygotowany program bezpłatnych zajęć, zabaw, gier, konkursów z nagrodami i atrakcji pod nazwą „Ferie na medal”.

W czasie trwania Ferii na medal, od poniedziałku do niedzieli w godz. 10:00 – 15:00 na terenie naszej galerii powstanie specjalny kącik zabaw i strefy animacji. Wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział m.in. w: warsztatach kreatywnych, podczas których wykonywana będzie biżuteria oraz własnoręczne ozdabianie koszulek, warsztatach tanecznych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów, treningach piłki nożnej i gry w golfa, uczestniczyć w lekcjach języka angielskiego i czeskiego. Dla najmłodszych zorganizowana zostanie zabawa w zimowym przedszkolu pod czujnym i fachowym okiem wychowawców.

To jednak nie koniec atrakcji. W czasie ferii w naszej galerii zostanie przygotowana specjalna strefa gier. Wszyscy zainteresowani będą mogli zasiąść za sterami symulatora jazdy, zagrać z wirtualnym przeciwnikiem na konsoli Xbox czy zagrać w gry planszowe. Zorganizowany zostanie również turniej gry w piłkarzyki, najlepsza drużyna otrzyma złote medale. Gorąco zachęcam wszystkie dzieci do wspólnej zabawy podczas Ferii na medal. Czeka na Was moc atrakcji, a dla najbardziej wytrwałych i zaangażowanych przygotowaliśmy wspaniałe nagrody.

Szczegółowy harmonogram zajęć:

15-21 lutego (poniedziałek – niedziela)

10:00 – 15:00

• Zimowe Przedszkole Bajtuś

• Mini Golf

• Strefa gier: Xbox, symulator jazdy, piłkarzyki stołowe

• Turniej – piłkarzyki stołowe

• Gry planszowe

10:00 – 13:00 Bajkowa Kraina – strefa fryzur

11:00 – 13:30 Warsztaty językowe (j. angielski, j.czeski)

16-21 lutego (wtorek – niedziela)

10:30 Warsztaty taneczne

18 lutego (czwartek)

10:00 Warsztaty kreatywne – tworzenie biżuterii

19 lutego (piątek)

10:00 Warsztaty „Koszulkowo” – ozdabianie koszulek

21 lutego (niedziela)

10:00 Finał rozgrywek – piłkarzyki stołowe

Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

Udział w zimowych zajęciach w naszej galerii niesie ze sobą mnóstwo atrakcji. Oprócz codziennych zabaw, przygotowany został również konkurs z nagrodami. Każdy uczestnik ferii otrzyma legitymację, na której prowadzący dane zajęcia będzie wbijał pieczątki po zakończeniu lekcji lub treningu. Aby ubiegać się o zwycięstwo trzeba zebrać, co najmniej 10 stempelków. Legitymację należy złożyć w biurze dyrekcji Focus Park do wtorku 23 lutego br. Zwycięzcą zostanie ten, kto weźmie udział w największej liczbie zajęć. O przyznaniu nagrody decyduje kolejność zgłoszenia Legitymacji w Biurze Dyrekcji – nagrody będą wydawane do wyczerpania puli.

O przyznaniu nagrody opiekun prawny Uczestnika zostanie poinformowany telefonicznie w dniu 24 lutego 2016r (środa). Liczba nagród jest ograniczona. Szczegółowy harmonogram oraz regulamin konkursu będzie dostępny podczas zajęć.

Do organizacji wydarzenia włączyli się liczni partnerzy: Rybnicki Klub Futbolu Stołowego, szkoła piłkarska Socatots, dance studio Check This Out, studio tańca Vivero, Bajkowa Kraina fryzur i zabaw, niepubliczne anglojęzyczne przedszkole Montessori Batjuś, Cetnrum Helen Doron w Rybniku, szkoła językowa dr Anity Szczepan Makani.

Wydarzeniu patronują media lokalne: portal www.rybnik.com.pl, Tygodnik Nowiny oraz Radio 90.