Wydarzenia
Data obowiązywania: 06.11.2015

„Fabryka Świątecznych Słodkości” ze Św. Mikołajem w Focus Park

W okresie przedświątecznym największą atrakcją dla dzieci jest rodzinne spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz wspaniała zabawa. Z okazji Mikołajek galeria Focus Park przygotowała dla najmłodszych klientów moc świątecznych atrakcji, niespodzianek i górę słodkości do wygrania w konkursach i zabawach. 6 grudnia w godzinach od 12.00 do 18.00 galeria zmieni się w Fabrykę Świątecznych Słodkości, do której Elfy i jej gospodarz zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami.

Warsztaty ręcznego robienia lizaków, dekorowanie pierników, czy tworzenie megałańcucha na choinkę, to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają nas 6 grudnia w Focus Park.

Galeria wypełniona jest niezwykłym światłem i dekoracjami, które tworzą magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie ze Św. Mikołajem to ważny moment szczególnie dla dzieci, które przeżywają ten czas inaczej, niż dorośli.

„Fabryka Świątecznych Słodkości” to wydarzenie, które ma wprowadzić dzieci i rodziców w świąteczny klimat. W programie spotkanie ze Św. Mikołajem, pamiątkowe zdjęcia oraz okazja do wręczenia własnoręcznie napisanego lub narysowanego listu. Dowiemy się jakie są tradycje mikołajkowe w różnych krajach świata, nauczymy krótkich wierszyków o Świętach Bożego Narodzenia i o Mikołaju, na stanowisku „Karmelkowe Czary-Mary” zobaczymy jak wyrabia się ręcznie cukierki, w „Manufakturze Świątecznych Pierników” wspólnie udekorujemy pierniki, ułożymy rymowankę – najdłuższy wiersz o słodyczach, wykonamy mega łańcuch na choinkę, będziemy rzucać śnieżkami, będziemy tańczyć w rytm świątecznej muzyki, stworzymy wspólnie gigantyczny obraz Św. Mikołaja oraz wymyślimy wspólnie ciekawe ozdoby choinkowe.

Rodziców ucieszy na pewno pogadanka edukacyjna z dziećmi na temat pomocy w czasie świątecznych porządków w „Kuchni Pani Mikołajowej”. Przecież Święta Bożego Narodzenia to nie tylko przyjemności, ale również obowiązki i czas na wspólną pracę i zabawę w rodzinnej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia centrum Focus Park w ten szczególny dzień.