Wydarzenia
Data obowiązywania: 04.05.2016

Dzień dziecka ze Spongebobem!

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy dzieci i ich najbliższych w sobotę  4 czerwca od godz. 12:00 do 18:00 na imprezę: Dzień Dziecka ze SpongeBobem, ukochanym przez najmłodszych, wesołym i kolorowym bohaterem z kreskówki.

Spotkanie z ulubioną postacią z bajki będzie niezapomnianą przygodą sobotniego popołudnia. SpongeBob zaprosi dzieci do wspólnej zabawy, podczas której najmłodsi przeniosą się w podwodny świat krainy Bikini Dolne i odkryją tajemnice morskich głębin. Na wszystkie dzieci czekać będą konkursy z nagrodami, wspólne zdjęcia ze SpongeBobem oraz mnóstwo ciekawych atrakcji.

To nie koniec zaplanowanych wydarzeń, które zostały przygotowane dla najmłodszych. Powstanie specjalny kącik plastyczny do rysowania i malowania, gdzie najmłodsi będą mogli wykazać się zdolnościami artystycznymi i przygotują portret SpongeBoba. Każdy będzie mógł pobawić się na kolorowym placu zabaw, oraz wziąć udział w licznych konkursach sprawnościowych z nagrodami od SpongeBoba. Na specjalnie przygotowanym stanowisku fotograficznym każdy maluch będzie miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterem kreskówki.

Przed wejściem do galerii od strony ul. Rynkowej rozstawiony zostanie wielki dmuchany zamek! Aby móc skorzystać z atrakcji, wystarczy na specjalnym dyplomie zebrać 3 pieczątki potwierdzające wzięcie udziału w zabawach, które prowadzone będą przez profesjonalnych animatorów na pierwszym piętrze galerii. Dyplom będzie upoważniał do zabawy na zamku.

Wszystkich mieszkańców Rybnika i okolic serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Bikini Dolnego oraz spotkania ze SpongeBobem w ten wyjątkowy dzień.