Wydarzenia
Data obowiązywania: 28.10.2018

Dracula w Focus Park już 28 października!

Hotel Transylwania wyruszył w podróż! Bohaterowie przerażająco śmiesznej animacji: Dracula, Mavis, Frankenstein oraz mumia Murray – zapraszają na niesamowite spotkanie do naszej galerii. Oprócz wielu niezwykłych atrakcji organizatorzy przygotowali również konkurs z nagrodą w postaci słonecznych wakacji z biurem podróży ITAKA mających wartość 5.000 zł. 28 października od 11:00 do 19:00, tylko w Focus Parku.

Nasza galeria znalazła się w gronie najpopularniejszych galerii handlowych, w których w ramach ogólnopolskiej trasy promocyjnej filmu „Hotel Transylwania 3” będzie można spotkać się z ulubionymi bohaterami, przeżyć wspaniałą, magiczną przygodę oraz uwiecznić ją na zdjęciach. Gwarantowana świetna zabawa i mnóstwo ciekawych atrakcji.

W programie mnóstwo upiornych atrakcji:

  • Potwornie zabawna wycieczka, w której czasie dzieci udają się do biura podróży, gdzie otrzymują paszport, w Gabinecie Transformacji spotkają się z Frankensteinem, a następnie w kolorowej charakteryzacji wyrabiają zdjęcie do paszportu.
  • Dalej strefa plażowa i spotkanie z mumią Murrayem oraz wspólne oglądanie animowanego filmu „Piesio”, podczas którego dzieci zostaną poczęstowane pysznymi, zdrowymi drinkami owocowymi.
  • Dzieci z paszportami zostaną zaproszone na przejażdżkę kolorowym piętrowym autobusem z Mavis, a następnie w podróż statkiem z samym Draculą.
  • Superkonkurs plastyczny, w którym dzieci będą miały za zadanie zbieranie pieczątek podczas podróży piętrowym autobusem. Zadanie konkursowe będzie polegało na wykonaniu pocztówki z tej podróży. Autor najpiękniejszej karty pocztowej otrzyma voucher o wartości 5 000 zł na wakacje z biurem podróży ITAKA!
  • Spotkania, wspólne zabawy oraz zdjęcia z bohaterami komedii: Draculą, Mavis, Frankensteinem i mumią Murrayem.
  • Konkursy z niezwykłymi gadżetami z filmu „Hotel Transylwania 3”.
  • Supergra w Potwornego Twistera.
  • Pełen kolorowych piłek Hotel Transylwania.
  • Dla najmłodszych: stanowisko plastyczne.

„Hotel Transylwania 3” to największa, najbardziej oczekiwana animacja 2018 roku. Zainteresowanie filmem przypomina to związane z premierami kolejnych odsłon kultowych „Minionków”. Sam zwiastun komedii odtworzono już ponad 5 000 000 razy, w 99 proc. opinie są entuzjastyczne, a fani wprost nie mogą się doczekać premiery! Poprzednią część „Hotelu Transylwania” obejrzało w Polsce prawie 1 200 000 widzów.

Trzecia część przebojowej serii komediowej „Hotel Transylwania” zabierze nas wprost na… upiornie zabawne wakacje. Czeka nas opalanie w światle księżyca, plażowanie, wakacyjny luz i relaks. Do czasu! Do czasu, aż hrabia Dracula poznaje Erikę, panią kapitan promu, na którym spędzają wakacje Dracula, Mavis, Johnny, ich syn Denis, Frankenstein i reszta potwornej paczki. Na miłość nie ma lekarstwa, ale kłopoty zaczynają się, gdy poznajemy prawdziwe oblicze Eriki…