Wydarzenia
Data obowiązywania: 01.10 - 16.10.2021

Baw się i spełniaj marzenia w Zaczarowanej Loterii z Focus Park!

W piątek, 1 października, w Focus Park w Rybniku ruszyła Zaczarowana Loteria, w której w losowaniu głównym będzie można wygrać miejski samochód marki Citroen C1 oraz wartościowe karty podarunkowe. Ale to nie wszystkie nagrody! Przez cały okres trwania loterii, między 1 a 16 października, do wygrania setki kart podarunkowych do wykorzystania w naszych sklepach!

– Zaczarowana Loteria to świetna zabawa dla wszystkich Klientów Focus Park i okazja, by zdobyć nagrody. Codziennie są do wygrania karty podarunkowe na kolejne zakupy oraz szansa na udział w losowaniu nagród głównych, czyli praktycznego miejskiego samochodu Citroen C1 oraz kart podarunkowych o wartości 500zł oraz 1000zł! Zapraszamy Klientów do udziału w loterii i mamy nadzieję, że wspaniałe prezenty umilą ten jesienny czas – mówi Sonia Kostecka, dyrektor Focus Park w Rybniku.

Zaczarowana lampa Aladyna

Zasady udziału w Zaczarowanej Loterii są bardzo proste. Wystarczy w dniach 1–16 października zrobić zakupy w Focus Park za minimum 50 zł (kwota na jednym paragonie) i odebrać kupon loteryjny dostępny u sprzedawcy lub w Punkcie Obsługi Loterii, który znajduje się na parterze galerii. Następnie kupon trzeba zarejestrować na standzie multimedialnym. Po dokonaniu rejestracji, należy podejść do magicznej lampy Aladyna i przesunąć nad nią dłoń – wówczas pojawi się obłok dymu, a przed klientem ukaże się sam Dżin, który powiadomi o ewentualnym zdobyciu nagrody natychmiastowej. Pamiętajmy, by zachować dowody zakupu oraz kupony – będą potrzebne do odbioru nagrody głównej! W loterii mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Losowanie nagród głównych odbędzie się 19 października w siedzibie Organizatora loterii, a zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie.

Wszystkie szczegóły oraz Regulamin Loterii dostępne w Punkcie Obsługi Loterii.

Zapraszamy na zakupy i życzymy szczęścia w losowaniach!