Wydarzenia
Data obowiązywania: 28.08 - 29.08.2021

Back to school ze smakiem

BACK TO SCHOOL… Ze smakiem!

Śniadaniowy niezbędnik od Focus Park

Gotowi na powrót do szkoły? Owszem! Jednak oprócz zakupu plecaków i podręczników trzeba pamiętać o jeszcze innej ważnej kwestii. Każdy uczeń wie, co to takiego – drugie śniadanie!

28 i 29 sierpnia, w godzinach od 12:00 do 19:00 w specjalnie przygotowanym punkcie na parterze naszego centrum (w sąsiedztwie sklepów Empik i C&A), za zrobione zakupy w kwocie co najmniej 150 zł będzie można odebrać jedną z super nagród – butelkę filtrującą lub lunchbox w różnych wariantach kolorystycznych. Odpowiednio skomponowany posiłek jest istotnym elementem szkolnego dnia, a w atrakcyjnym i odpornym opakowaniu zawsze smakuje lepiej!

Zadbaj o zdrowie i energię swojego dziecka

Szkolne śniadania mogą być nie tylko odżywcze i zdrowe, ale także bardzo smaczne. Jednak najstaranniej przygotowany posiłek traci na atrakcyjności, gdy zostanie zduszony podręcznikiem do matematyki czy workiem ze strojem gimnastycznym. Kolorowe lunchboxy to gwarancja, że jedzenie naszych pociech zachowa wszystkie swoje walory i przetrwa w nienaruszonym stanie. A filtrujące butelki pomogą zaspokoić pragnienie! Można je schować do plecaka bez obaw, że z powodu nieszczelności książki czy zeszyty zostaną zalane. W dodatku można je napełniać wielokrotnie w ciągu dnia bez obaw o świeżość i jakość pitej wody!

Jak otrzymać prezent?

Do rozdania mamy aż 400 śniadaniowych gadżetów! Butelkę lub lunchbox otrzyma każdy klient, który w dniach akcji zrobi zakupy na terenie galerii za kwotę minimum 150 zł brutto (rozłożoną na maksymalnie dwóch paragonach) i zarejestruje paragon w punkcie obsługi akcji. Każdego dnia akcji do odebrania będzie 200 prezentów, które będą rozdawane do wyczerpania zapasu. Jedna osoba będzie mogła odebrać tylko jedną nagrodę.

POMOC MA MOC!

Biorąc udział w naszych akcjach – pomagasz potrzebującym!

Akcja BACK TO SCHOOL… Ze smakiem! połączona jest z akcją charytatywną w ramach II już edycji akcji Pomoc ma MOC! organizowaną przez nasze centrum handlowe. Każdy klient odbierający nagrodę, będzie mógł zagłosować na jedną z trzech organizacji charytatywnych, którym centrum przekaże finansowe wsparcie. Oto one:

  1. Fundacja wspierająca potrzebujące dzieci „Miej serce” www.fundacjamiejserce.pl, która pomaga i wspiera swoich podopiecznych poprzez realizację takich zadań jak np. turnusy rehabilitacyjne, niezbędne lekarstwa, sprzęt medyczny czy pomoc specjalistów.
  2. Stowarzyszenie na rzecz bezdomnych zwierząt „Koty, psy i my” www.facebook.com/Wodzislawskiepsyikoty  – stowarzyszenie zrzesza wolontariuszy dobrej woli, którzy niosą pomoc w codziennej opiece nad zwierzętami w przytulisku w Wodzisławiu Śląskim oraz koordynują wszelkie inne działania mające na celu ochronę bezdomnych zwierząt.
  3. Fundacja „Jestem głosem tych, co nie mówią”  www.facebook.com/FundacjaJestemGlosem – organizacja non profit zaangażowana w pomoc potrzebującym zwierzętom. Działalność fundacji polega m.in. na: wyłapywaniu i kastrowaniu kotów wolnożyjących, leczeniu zwierząt chorych, potrąconych, skrzywdzonych, przygotowaniu do adopcji, poszukiwaniu odpowiedzialnych domów, podejmowaniu interwencji w przypadkach znęcania się nad zwierzętami.

Kolejne szanse na oddanie głosu pojawią się podczas następnych akcji organizowanych przez nasze centrum w drugim półroczu tego roku.

Finał akcji charytatywnej przewidziany jest na grudzień 2021 roku. Każda z organizacji otrzyma pomoc finansową, a jej wysokość będzie zależna od liczby uzyskanych głosów:

    1. Za zajęcie I miejsca – kwota 3.000,00 zł
    2. Za zajęcie II miejsca – kwota 2.000,00 zł
    3. Za zajęcie III miejsca – kwota 1.000,00 zł

Klienci biorący udział w akcjach marketingowych Focus Park, dokładają swoją cegiełkę do pomocy najbardziej potrzebującym.

Regulaminy akcji promocyjnej BACK TO SCHOOL… Ze smakiem! Znajduje się TUTAJ

Regulamin akcji charytatywnej Pomoc ma MOC! Znajduje się TUTAJ

Zapraszamy!