Sklepy - ELITE DECOR
ELITE DECOR
ELITE DECOR
ELITE DECOR
601 942 454

Sklep oferuje klientom upominki na każdą okazję, zarówno prezenty urodzinowe, z okazji Rocznicy Ślubu, z okazji narodzin dziecka, chrztu czy roczku jak również drobne pamiątki . W asortymencie sklepu znajdują się upominki na każdą kieszeń, od niedrogich „gadżetów” po zestawy filiżanek z porcelany oraz ekskluzywne zestawy do wina. Oferujemy duży wybór kartek, zaproszeń, torebek, pudełek oraz papieru do pakowania prezentów. Dopełnieniem są zabawne upominki, artykuły zapachowe (olejki, kadzidła) i dekoracyjne, zegary czy gadżety regionalne (z Rybnika i Śląska).

W ciągu roku wprowadzane są zmiany w asortymencie w zależności od aktualnie zbliżających się świąt: Dnia Mamy, Taty, Babci, Dziadka, Walentynek, Komunii itd. Przez cały rok w ofercie sklepu można znaleźć również upominki ślubne oraz akcesoria na wieczór panieński i kawalerski.

Dzięki miłej obsłudze i dużej różnorodności artykułów, sklep stale powiększa grono swoich stałych klientów, co świadczy o rynkowym sukcesie sklepów ELITE DECOR.

Trwa ładowanie mapy. Proszę czekać...

legenda