Promocje
Data obowiązywania: 15.10 - 22.10.2020

Zobacz „Banksterów” w Multikinie z biletem za 14,90zł!

Od 16 października br. Multikino zaprasza na premierowe pokazy filmu „Banksetrzy”. W rolach głównych między innymi Katarzyna Zawadzka i Tomasz Karolak. Za filmy 2D przez cały tydzień widzowie płacą tylko 14,90 zł!

W filmie „Bankserzy” widzowie zobaczą pracująca w banku Karolinę (Katarzyna Zawadzka), która otrzymuje najnowszy produkt walutowy – kredyt we frankach szwajcarskich. Ma wielką szansę, żeby się wykazać i mając pełne przyzwolenie szefa – Adama (Tomasz Karolak), bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na najbardziej ryzykowne i niekorzystne inwestycje.

Produkcja „Bankserzy” prezentuje szokujący mechanizm manipulacji, żerujących na potrzebach i emocjach, ale też bezwzględną i bezduszną siłę systemu bankowego.

Od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina mają tę samą, stałą cenę – czyli 14,90 zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary. Bilety na premierowe seanse „Banksterów” można nabyć w kasie Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz w bezpłatnej aplikacji mobilnej.