Promocje
Data obowiązywania: 29.11.2019

Multikino Rybnik z biletami za 14,90 zł!

Multikino w Rybniku przy ul. Bolesława Chrobrego 1 zaprasza na wyjątkowe seanse filmowe w atrakcyjnej cenie! Od 29 listopada w kinie obowiązują nowe ceny biletów – widzowie za filmy 2D przez cały tydzień zapłacą tylko 14,90 zł!

Nowy cennik obowiązuje przez cały tydzień. Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina Rybnik mają tę samą, stałą cenę – czyli 14,90 zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary.

Zimowe miesiące w Multikinie zapowiadają się naprawdę intensywnie! Teraz na wielkim ekranie można zobaczyć najnowszy film twórców „Listów do M.” – „1800 gramów” z Magdaleną Różczką w roli głównej, komediowy przewodnik dla osób marzących o szczęśliwych związkach, czyli „Jak poślubić milionera” oraz komedię romantyczną „Last Christmas” z Emilią Clarke.

Podczas nadchodzącego, mikołajkowego weekendu w rybnickim Multikinie wielkie ekrany opanują produkcje dla najmłodszych kinomanów. Na dzieci będzie czekała „Kraina lodu 2” – jedna z najważniejszych familijnych premier tego roku. Ponadto 6 grudnia do kin wejdzie animacja „Śnieżna paczka”, produkcja „Ratujmy Florę” oraz film przygodowy „Młody renifer Alex” – zdumiewająca lecz ze wszech miar prawdziwa historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii.

Od 18 grudnia widzowie na wielkim ekranie będą mogli oglądać ostateczny pojedynek między Rey i Kylo Renem, całą masę widowiskowych scen, pojedynków na miecze świetlne, kosmicznych bitew oraz humoru. W związku z długo wyczekiwaną premierą Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Bilety można nabywać w kasie kina w Rybniku, przez stronę www oraz aplikację mobilną. W ostatnich dniach grudnia na wielki ekran wejdą: polska komedia „Futro z misia” oraz „Jumanji: Następny poziom”. Natomiast 17 stycznia 2020 roku sale kinowe opanują „Psy 3. W imię zasad” z Bogusławem Lindą, Cezarym Pazurą, Sebastianem Fabijańskim i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych.

Bilety w nowej, niższej cenie na premierowe seanse można nabyć w kasie Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.