Wydarzenia
Data obowiązywania: 01.09 - 24.09.2017

LOTERIA URODZINOWA

Urodzinowe nagrody od Focus Park Rybnik!

W tym roku, nasza galeria obchodzi swoje 10. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla swoich Klientów fantastyczne nagrody – karty podarunkowe, sprzęt AGD oraz nagrodę główną: sportowe Renault Clio Grandtour! 

Koniec wakacji i powrót do pracy oraz codziennych obowiązków nie zawsze witamy z radością, dlatego nasze centrum handlowe przygotowało dla swoich Klientów atrakcyjną loterię podarunkową. Nagrodą główną jest zmysłowy Renault Clio Grandtour o sportowym wyglądzie,  a także bony podarunkowe o wartości 2000 i 1000 zł.

Zabawa będzie trwała od 1 do 24 września. Aby wygrać jedną z wielu nagród, wystarczy zrobić na terenie centrum handlowego zakupy za min. 50 zł (na jednym paragonie). Następnie w Punkcie Obsługi Loterii, znajdującym się na parterze galerii, odebrać od hostessy kupon loteryjny, zeskanować go i sprawdzić, czy nie wygrałeś jednej z setek nagród natychmiastowych. Wśród nich są karty podarunkowe o wartości 50 zł oraz sprzęt AGD, m.in. ekspresy do kawy, blendery, wyciskarki do soków i inne.

Prawidłowo wypełniony kupon, wrzucony do urny, bierze udział w grze o główne nagrody. Finałowe losowanie odbędzie się w rybnickim Focus Parku 24 września br. o godz. 17.00. Warunkiem odebrania jednej z głównych wygranych jest obecność na tym wydarzeniu wraz z dowodem osobistym oraz dowodem zakupu.

Nasza urodzinowa loteria to okazja do wspaniałej zabawy dla całej rodziny, a także zdobycia jednej z wielu cennych nagród – wymarzonego samochodu, zastrzyku finansowego, który pozwoli na odświeżenie jesiennej szafy czy sprzętu AGD, który zawsze przyda się w domu. Zapraszamy Klientów do świętowania z nami urodzin  i mamy nadzieję, że wspaniałe prezenty osłodzą powrót do codziennych obowiązków po wakacyjnych szaleństwach.

W zabawie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat, a szczegółowy Regulamin loterii jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii.