Wydarzenia
Data obowiązywania: 01.03 - 17.03.2018

Łąka Nagród w Focus Park w Rybniku

„Rób zakupy, zrywaj kwiatki i wygrywaj nagrody” to hasło przewodnie tegorocznej loterii w naszej galerii, która potrwa od 1 do 17 marca. Na szczęśliwców czeka aż 2,5 tys. nagród rzeczowych!

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy w dniach od 1 marca do 17 marca dokonać zakupów w galerii Focus Park za minimum 50 złotych w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym. Z dowodem zakupu należy udać się do Punktu Obsługi Loterii znajdującego się na parterze galerii. Każde wydane 50 zł to szansa na zdobycie jednej z 2,5 tysiąca nagród natychmiastowych. Są wśród nich m.in. rowery, gadżety rowerowe, zestawy piknikowe, kamery i inne nagrody rzeczowe.

Warto spróbować szczęścia i zagrać o atrakcyjne nagrody! Za każdy paragon o wartości co najmniej 50 zł można otrzymać 1 kupon loteryjny. Aby zwiększyć szansę na wygraną, warto po każdych zakupach w Focus Parku wymienić paragon na kupony loteryjne.

Łąka Nagród to umieszczona w samym sercu galerii Focus Park specjalna strefa sztucznej trawy i ogromnej ilości tulipanów z uroczą alejką. Po zarejestrowaniu paragonu klient otrzymuje szansę na zerwanie jednego z tulipanów. Każdy zerwany kwiat to szansa na wygranie jednej z nagród. Paragony nie sumują się, na 1 paragon przypada maksymalnie 10 kuponów loteryjnych. Każdy uczestnik może otrzymać szansę jedynie w dniu, w którym dokonał zakupu. Zabawa potrwa od 1 do 17 marca w godzinach otwarcia galerii.

Szczegółowy regulamin loterii dostępny w Punkcie Obsługi Loterii.

Czekając na wiosnę, zapraszamy na zakupy i kwiatową zabawę z mnóstwem nagród.